אימון ופוטותרפיה

 

 אימון אישי או זוגי.  המצלמה, הצילומים ואלבום תמונות הילדות הם כלים חשובים בתהליך האימון. בעזרתם נפתחות דלתות למקורות הכאב או הקושי שבגללו מגיעים לאימון. הפוטותרפיה מאפשרת לעקוף את צורת החשיבה הרגילה, לעקוף את ההתניות החשיבתיות ולהגיע לפריצות דרך.

 

אימון מאמנים

 

 כל מאמן צריך את זה! כל מי שמטפל באנשים אחרים, פותח את ליבו, מכיל, תומך,מרגיש ועוזר ללקוחותיו – חייב שיהיה מי שיעשה זאת עבורו מסיבות רבות: גם כדי למלא מצברים, גם כדי להיות מוכל ולא רק מכיל... שיהיה מי שיקשיב, יתמוך ויהיה שם בשבילו. ובמיוחד, כדי שיהיו עוד עיניים ולב מקצועיים להרחבת נקודות המבט של התהליך האימוני. ככל שהמאמן עושה עבודה עם עצמו – כך גם המתאמן יכול לעשות זאת.

 

סדנה חווייתית עם קלפי Points of You

 

סדנה חווייתית, כיפית ויצירתית, אותה אני מתאימה בגמישות לכל מטרה: לגיבוש צוות או משפחה, לימי הולדת וערבי חברה, לעבודה עם קבוצות (בתי ספר, מועדוני אזרחים ותיקים, עמותות וכד'). 'הקלפים מקלפים', אנשים נפתחים בטבעיות ומתמסרים בהנאה לתהליך. הסדנה נמשכת בין שעה וחצי לחצי יום, ומותאמת לתכנים ולמטרות המפגש. (למשל: סדנה על זוגיות; Happily ever after – נסיך צפרדע בתוכי; בניית חזון שנתי; סדנת חלומות לבנות מצוה ; מכתב לילד שהייתי, ועוד)

 

סדנת "כלים שלובים: מנדלות וקלפים"

 

 סדנה יצירתית של כ-3 שעות, שמשלבת ציור מנדלות (על פי השיטה היונגיאנית) ועבודה עם קלפי Points of You. ציור המנדלות כמו גם הקלפים הצילומיים מפעילים את האונה הימנית של המוח ומחברים את המשתתפים לעולם הרגש. הטקסט, בין אם בקלפים, בכתיבה או בשיחת שיתוף – מפעיל את האונה השמאלית של המוח. ביחד מתקבל שילוב מפתיע המאפשר למשתתפים לגלות דברים חדשים על עצמם, ופעמים רבות גם לרפא מקומות כואבים.

 

קורס למאמנים ומטפלים: "כלים יצירתיים לאימון"

 

איך משלבים קלפים באימון? מה זאת פוטותרפיה ככלי אימוני? איך משתמשים בצילום, בכתיבה או במוזיקה לאימון? למה זה טוב? מה זה מאפשר? הקורס הזה, יחיד ומיוחד ונוצר על ידי אחרי שנים של נסיון בעולם האימון והאמנות. מטרתו להביא את עולם הכלים היצירתיים לתוך האימון. להשתמש בכל יכולותיו של המאמן בכדי להעצים את כל יכולותיו של המתאמן. למצוא דרכים לפרוץ מחסומים, לפרוץ גבולות, להעשיר את החוויה האימונית ולהביא לריפוי וצמיחה גם של המאמן וגם של המתאמן.

 

הרצאות על צילום ופוטותרפיה

 

 פוטותרפיה וצילומי משפחה מהסטודיו של הצלם ועד לסלפי בפייסבוק הצל שלי ואני

 

סדנת אינטליגנציה רגשית להצלחה

 

 מה זאת אינטליגנציה ריגשית? איך היא משפיעה על ההצלחה שלך? סדנה של כ-4 שעות המשלבת לימוד חמשת מרכיבי האינטליגנציה הריגשית יחד עם שיתוף מעשי בבעיות מתחום העסק או בעיות מתחום העבודה. הסדנה מתאימה לבעלי עסקים, לחברות (צוותי מנהלים, למשל)  או לצוותי מורים וגננות. בשילוב הומור, ידע וכלים מתחום הפוטותרפיה והוידאו-תרפיה, מקבלים המשתתפים תובנות על דרך התנהלותם וכלים לשיפור מיומנויות האינטליגנציה הריגשית. הסדנה מועברת במשותף על ידי חיה גולן וסיגל רהב מורצקי.